2907071 QUINT4-UPS/24DC/24DC/20 - Uninterruptible Power Supply, 1PCS
★★★★★ 4.9 95 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by vauriokorjaamo.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Model Number : QUINT4-UPS/24DC/24DC/20
  • Input: 24 V DC,
  • Output: 24 V DC / 20 A,
  • charging current: 5 A
Brand UYUHSUIL
Color One Color
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 50 Grams
Manufacturer UYUHSUIL
Model Number UYUHSUIL
Mfr Part Number UYUHSUIL
Power Plug Type No Plug
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.9 out of 5
★★★★★
95 ratings | 39 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
89% (85)
4 stars
1% (1)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (10)